Naar hoofdinhoud

Praat mee op het Wajong-forum

Op dit forum kunnen Wajongers hun ervaringen met elkaar delen. Discussieer mee over onderwerpen die je bezighouden en stel je algemene vragen over je Wajong-uitkering.

De meest recente, actieve discussie staat bovenaan.

Moderators op dit forum zijn Saraya en Jan Willem. Zij begeleiden de discussies namens UWV.

Het UWV Webcareteam beantwoordt algemene vragen over je uitkering.

Forum: Nieuws > Protestmail sturen wijziging Wajong #wajong #geen2derangsburger
Nieuws
Protestmail sturen wijziging Wajong #wajong #geen2derangsburger
jan
28714

Je kan je protest over het wetsvoorstel nog laten horen richting 2e Kamer door een protestmail te sturen naar de Commissie SZW van de 2e Kamer. Het emailadres is:
cie.szw@tweedekamer.nl

Je kunt mails sturen wat de wijzigingen voor jou betekenen, voorbeelden sturen van een berekening hoeveel je er op achteruit gaat, waarvan je vindt dat er geen feitelijke onderbouwing van is, waar gaten zitten, wat oneerlijk is, waar tegenstrijdigheden zitten, wat voor jou onduidelijk is, waar je vragen over hebt, etc.

Stuur ook vooral je mail aan de leden van:
De heer Rens Raemakers (D66): r.raemakers@tweedekamer.nl
De heer Eppo Bruins (ChristenUnie): e.bruins@tweedekamer.nl
De heer René Peters (CDA): w.p.h.peters@tweedekamer.nl
Mevrouw Chantal Nijkerken-de Haan (VVD): c.nijkerken@tweedekamer.nl

Deze partijen kunnen nog het verschil maken, door tegen te stemmen.

Maar ook naar de oppositiepartijen:
De heer Jasper van Dijk (SP): jasper.vdijk@tweedekamer.nl
De heer Gijs van Dijk (PvdA): g.vdijk@tweedekamer.nl
De heer Wim-Jan Renkema (Groenlinks): w.renkema@tweedekamer.nl
De heer Chris Stoffer (SGP): c.stoffer@tweedekamer.nl
De heer Léon de Jong (PVV): Leondejong@tweedekamer.nl
Mevrouw Corrie van Brenk (50Plus): c.vbrenk@tweedekamer.nl
De heer Tunahan Kuzu (Denk): t.kuzu@tweedekamer.nl
De heer Theo Hiddema (FvD): t.hiddema@tweedekamer.nl

https://www.tweedekamer.nl/kamerleden_en_commissies/commissies/szw/samen...

Enkele Belangenbehartigers:
Ieder(in): post@iederin.nl
Landelijke clientenraad:: info@lcr-suwi.nl
Kerk in Actie: info@kerkinactie.nl
Wajonggroep FNV: wajonggroepfnv@gmail.com
De heer Rick Brink (Minister van Gehandicaptenzaken): mvgz@kro-ncrv.nl

====
Graag hier niet de discussie voeren over de wijzigingen, maar dit doen onder topic:
https://perspectief.uwv.nl/forum/s/internetconsultatie-wijzigingen-wajon...

Onderwerp gesloten

Misschien beter op erbij te zetten om welk wetsvoorstel het gaat. Denk dat niet iedereen het nieuws uitgebreid volgt.

Laatst gewijzigd op: 26 oktober 2019 18:50

Ik zie dat er veel nieuwe topics worden aangemaakt over de harmonisatie van de Wajong. Het lijkt me handig om alles overzichtelijk in één topic te bespreken. Reacties over het nieuwe wetsvoorstel graag onder dit topic.


Onderwerp gesloten
Staat je onderwerp er niet tussen? Start dan je eigen discussie!